Bireysel Araç Kiralama

Bireysel Araç Kiralama

Bireysel araç kiralama her cebe ve ihtiyaca uygun araç seçenekleri, kişiye özel kiralama çeşitleri, yıllık ve aylık kiralama türleri ile Caretta Rent A Car’da! İster kısa bir gezi için ister uzun süreli ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Bireysel araç kiralama günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak yapılabilmektedir. Yapmanız gereken ihtiyaç duyacağınız tipte aracı seçmek ve rezervasyon yaptırmak. Hepsi bu kadar!

Caretta Rent A Car Bireysel Araç Kiralama

Bireysel araç kiralama fırsatlarımızdan yararlananlar daima kazançlı çıkıyor. Araç tiplerinden biri hemen ayırtın, uygun fiyata konforu yaşama fırsatını kaçırmayın.

Araç Kiralama Avantajları

Bazen iş gezilerinde, bazen tatillerde kendi aracınız yerine kiralık araç kullanmak isteyebilirsiniz. Özellikle evinizden uzağa tatile gidiyorsanız, uzun otomobil yolculuğu yerine uçak tercih edebilir, gittiğiniz yerde araç kiralayarak ulaşım sorununuza çare bulabilirsiniz.

Araç kiralamanın pek çok avantajı vardır.

  • Şahsi aracınız bir tanedir ve sadece belirli ihtiyaçlarınızı karşılar. Araç kiralama sayesinde istediğiniz tipte aracı istediğiniz süreliğine kiralayabilir, kendi aracınızla karşılayamadığınız ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
  • Tüm araçlar sigortalı olduğu için herhangi bir olumsuz koşuldan kötü etkilenmezsiniz. Uzun süreli kiralamalarda aracınız arıza yaptığında yedek araçla yolunuza devam edebilirsiniz.
  • Herhangi bir arızayla karşılaştığınızda 7/24 çalışan destek ve yol yardımından faydalanabilirsiniz.

Bireysel Aylık ve Yıllık Kiralama

Araç kiralama araç satın almaktan bile daha kârlı bir hale gelmiş durumda. Bunun sebeplerinden biri, kiralanan aracın bakım, temizlik, sigorta gibi masraflarının kiralayıcı firma tarafından karşılanmasıdır. Ayrıca araç sahiplerinin yaşadığı herhangi bir arıza durumunda yedek parça temini ve yetkili servis ücreti gibi ayrıntıları da ortadan kaldırmaktadır.

Caretta Rent A Car’ın tecrübeli müşteri temsilcileriyle iletişime geçerek siz de araç kiralama avantajlarından faydalanabilir, sadece yolun ve seyahatin keyfine odaklanabilirsiniz.


Caretta Rent A Car